Розборка Рено Кенго

Розборка Рено Кенго модельного ряду з 1997 року по 2007 рік випуску. Великий вибір оригінальних БУ запчастин з Європи. Доставка без попередньої оплати по всій території України.

Замовити потрібну деталь Ви можете зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті, а також залишивши заявку на нашій сторінці в соціальній мережі VKontakte.

Наше підприємство спеціалізується виключно на розбиранні Рено Кенго, і тому у нас завжди великий асортимент оригінальних запчастин до Вашого автомобіля. На сайті вказані основні запчастини для ознайомлення з асортиментом та цінами. Якщо Ви не знайшли потрібну деталь в каталозі зателефонуйте нам, в наявності постійно є набагато більше автозапчастин, від маленького гвинтика до цілого кузова з вузлами і агрегатами.

Розборка автомобілів Рено Кенго

Вибираючи нас, Ви гарантовано купуєте оригінальну запасну частину. Всі автомобілі які ми розбираємо, ввозяться з європейських країн, таких як Латвія та Німеччина. Ми не займаємося скупкою авто, які експлуатувалися на території України і випробували * якісне * паливо і * бездоріжжя *.

На придбані деталі Ви отримуєте гарантію обміну або повернення грошей

Розборка автомобілів Рено Кенго знаходиться в Київській області Біла Церква. По Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами з оплатою при отриманні, докладніше

За адресою авторозборки працює СТО, де є можливість замінити придбані автозапчастини.